ARCHITEKT

mgr inż. arch.

Jakub Kończyk

W 2007r. ukończył studia na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej. Założyciel i właściciel pracowni projektowej K Kwadrat Grupa.

Przy wieloletniej współpracy z firmą 77studio współautor wielu zrealizowanych lub budowanych obiektów, w tym między innymi: budynku biurowego "Słoneczna Office" w Starej Iwicznej, budynku Instytutu Lotnictwa w Warszawie, II Etapu Osiedla Podleśna w Ząbkach, budynku biurowego "Okęcie Business Point" w Warszawie, osiedla "Quarta Apartamenty" w Warszawie, I i II Etapu Osiedla Domów Jednorodzinnych w Zabudowie Szeregowej w Łazach, rezydencji "3 Ogrody" w Komorowie, domu z "Uniesionym Narożnikiem" w Gołkowie, domu na Skarpie Płockiej.

Pasjonat aktywności fizycznej, w szczególności Piłki Nożnej.

ARCHITEKT

mgr inż. arch.

Sebastian Jaczewski

W 2007r. ukończył studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Jest członkiem Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów RP.

Nr upr. MA/012/11

TECHNIK BUDOWLANY

tech. bud.

Szczepan Janicki

Posiada przygotowanie zawodowe do pełnienia samodzielnej funkcji technicznej kierownika budowy i robót w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz w specjalności konstrukcyjno-inżynierskiej w zakresie dróg. Jest członkiem Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Nr ew. 661/87/Os

Nr ew 112/94/Os

Nr ew. MAZ/BO/4073/01

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now